Bezpečný domov

Nevíte kde začít? Máte problémy s bezpečností? Vykradli Vás? Chcete radu od někoho kdo není propojen s žádnou společností, aby Vám nutil jejich technologie. Chcete se jen přesvědčit, že jdete správným směrem? Máte obavy, že Váš domov není dostatečně zabezpečen a chráněn s ohledem na bezpečnostní situaci v místě bydliště? Potřebujete poradit a nastavit správný směr? Máte zájem o nezávislou analýzu současného stavu s nastavením finančně efektivní bezpečnosti?

První krok je opravdu jen na Vás, pak už na "to" ale nikdy nebudete sami.

Rodinný dům

Bytový dům, Společenství vlastníků jednotek (SVJ)

Rekreační objekt

Středočeští policisté v pondělí uvedli, že se jedná o zkušené zloděje, kteří mohou mít na svědomí kolem 120 vloupání. Většina z nich se stala mezi 16. a 22. hodinou. Skupina nejméně čtyř zlodějů se specializuje na drobné věci a peníze.

"Pachatele zajímá finanční hotovost a šperky, aby se mohli po vloupání jednoduše pohybovat." Podle policistů v jednotlivých případech vznikla škoda od deseti do dvou set tisíc korun. Při jednom vloupání si zloději odnesli cennosti v hodnotě 5 milionů. Nikdo z majitelů domů zatím nebyl zraněn.

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/praha-vychod-jich-zlodeji-vykradene-domy-briefing-policie.A200106_0 83042_praha-zpravy_rsr